четверг, 11 октября 2012 г.

Що подарувати дитині на 8 років


Іграшки, отримані в дитячому віці, зазвичай залишаються надовго в пам'яті. Згадайте, чи була у вас улюблена лялька, м'яка іграшка, старенька, але ще відмінно ганяє першу машинку. Напевно.
Подарунки дітям на 8 років відрізняються від зовсім дитячих. Світогляд у дитини в цьому віці ще не зовсім сформована, але деякі задатки становлення його характеру і переваг вже з'явилися.

Вибираючи, що подарувати дитині на 8 років, намагайтеся не брати з собою його за покупками. Нехай для нього буде сюрпризом обраний вами подарунок. Ви, звичайно, врахуєте всі його побажання, тому що, вже знаючи, коли настає день народження, дитина розповів вам свої мрії і бажання. І це правильно. У такому віці діти хочуть себе почувати досить дорослими. Їх влаштує небудь солідний подарунок, яким вони зможуть похвалитися перед однолітками, однокласниками та друзями у дворі.

Можна подарувати іграшку, яка стане розвагою для однієї дитини або групи діточок разом. У такому віці спілкування просто необхідне дітям, і подарунки для дітей 8 років повинні не розвивати в них почуття власності і витікає звідси жадібності, а навпаки, вчитися ділитися з колективом та знаходити способи спільного проведення часу. Це можуть бути набори конструкторів, збирати які разом набагато веселіше і пізнавальним.Спортивний інвентар стане прекрасним подарунком, і до того ж способом привчити дитину до елементарних спортивних навантажень.Подумайте, адже подарунки дітям 8 років, можуть стати початком їхньої майбутньої кар'єри або серйозного захоплення. Дівчаткам можна подарувати набори для лікарів, хлопчикам - скейтборд, ролики.

Оригінальним подарунком може стати квиток на виставу театральне або лялькове, в кіно на улюблений мультфільм, в парк атракціонів і каруселей. Але обов'язково разом з дорослим. Подарунки дітям 8 років багато що означають для них. Тому підійдіть до вибору дуже серйозно, щоб не втратити довіру в очах власної дитини.


Комментариев нет:

Отправить комментарий